Президент України зустрівся з Президентом Європейської Комісії


В рамках участі у Конференції високого рівня з нагоди 10-ї річниці заснування ініціативи ʺСхідне партнерствоʺ, Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером.

Петро Порошенко подякував Жан-Клоду Юнкеру за особистий внесок у досягнення за останні роки у відносинах України-ЄС вагомого прогресу на шляху імплементації Угоди про асоціацію, функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі та запровадження безвізового режиму. Об этом сообщает trubadur.in.ua со ссылкой на СМИ.

Глава держави також відзначив вагому підтримку Ж.-К.Юнкера у сфері реформ та сприяння економічного розвитку України, зокрема шляхом надання макрофінансової допомоги ЄС Україні.

Президент України висловив сподівання на подальшу підтримку Президентом Єврокомісії амбітних ініціатив та цілей з поглиблення секторальної інтеграції між Україною та ЄС, зокрема у контексті підготовки до наступного Саміту Україна – ЄС у 2019 році.

Глава держави нагородив Жан-Клода Юнкера орденом Ярослава Мудрого І ступеня за особистий внесок у розвиток співробітництва між Україною та ЄС.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/prezydent_ukrainy_u_bryusseli_zustrivsya_z_prezydentom_yevropeyskoi_komisii_315865.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя