ГПУ розслідує масову видачу іноземних паспортів на Донбасі та у Західній Україні


Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом масової видачі угорських, румунських, польських і російських паспортів жителям західних областей і тимчасово окупованих територій Донбасу

Про це йдеться в матеріалах суду. Об этом сообщает zss.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що Печерський районний суд Києва надав Головній військовій прокуратурі доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні Апарату РНБО.

"Головною військовою прокуратурою у даному кримінальному провадженні досліджується інформація про масову видачу паспортів громадян Угорщини, Румунії, Польщі та Росії відповідно мешканцям західних регіонів України та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, що в подальшому може створювати загрози територіальній цілісності та суверенітету України шляхом посилення автономістських і сепаратистських настроїв серед "співвітчизників", — йдеться в ухвалі суду.

Відповідно до рішення суду, військова прокуратура зможе отримати доступ до вхідної та вихідної документації, яка надходила від Міноборони, ДПСУ, Служби зовнішньої розвідки, СБУ, МВС та інших держорганів з 7 квітня по 26 вересня 2019 року.

Під час розслідування перевірятимуть документи, які у цей період РНБО відправляла до ОПУ, Кабміну, центральних органів виконавчої влади та правоохоронним органам. Прокуратуру цікавлять документи саме щодо видачі іноземних паспортів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/gpu_rozsliduye_vydachu_masovu_vydachu_inozemnykh_pasportiv_na_donbasi_ta_u_zakhidniy_ukrayini”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя