Дитсадок з теплою підлогою на 150 місць зводять на РівненщиніБудівництво дитячого садка триває у Березному. Дошкільний заклад розрахований на півтори сотні дітей, йдеться на сайті Рівненської ОДА. Об этом сообщает ua-info.in.ua со ссылкой на СМИ.


За останні 10 років місто розбудувалося. Щороку народжується все більше маленьких жителів. Тому будівництво такого дитячого садка у Березному є надзвичайно важливим, адже дасть змогу охопити дошкільною освітою велику кількість дітей, — зазначив в.о. голови Березнівської РДА Олег Піщанський.В будинку вже виконали зовнішні роботи, тож будівельники приступили до внутрішніх опоряджувальних робіт. Нині там облаштовують внутрішні системи водопостачання та водовідведення.


Крім того, проводять і підготовчі роботи для влаштування теплої підлоги у дитсадку.На зведення садка цього року виділили понад 16 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та 1 млн грн з бюджету Березнівської міськради.


До слова, коли цей садок планують здати в експлуатацію не вказано.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/dytsadok_z_teployu_pidlogoyu_na_150_mists_zvodyat_na_rivnenshchyni_241932.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя